KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7255246
nr 725 5246
Blandteknik
Airaz, tango, + akvarell, signerad, Stockholmsmotiv, ca 20x15
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 november 2011
kl 18:38:38
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr