KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7255246

nr 725 5246

Blandteknik

Airaz, tango, + akvarell, signerad, Stockholmsmotiv, ca 20x15

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 november 2011
kl 18:38:38